Hyvä Vihurin jäsen,
Tervetuloa Vihurin syyskokoukseen ja kauden päättäjäisiin Irjalan makasiinille sunnuntaina 23.11.2025 klo 14.30. (Irjalankuja 4, 33560 Tampere)
Syyskokouksessa hyväksytään vuoden 2026 toimintasuunnitelma ja budjetti sekä valitaan uusi hallitus. Virallinen kokouksen esityslista lähetetään lähempänä kokousta.
Tule mukaan ja pääset vaikuttamaan seuran asioihin. Talkoovoimin pyörivässä seurassa kaikille halukkaille löytyy tehtäviä oman kiinnostuksen mukaan. Kokoukseen tuleminen ei velvoita mihinkään. Voit tulla myös osallistumaan keskusteluun.
Toivotamme jokaisen innokkaan kehittämään yhteisen seuramme toimintaa joko hallitukseen tai jaoksiin. Jos olet kiinnostunut, tai haluat lisätietoja, ota yhteys johonkin hallituksen jäseneen. Hallituksen jäsenten yhteystiedot löydät nopeasti täältä.

Syyskokouksen jälkeen vietämme kauden päättäjäisiä klo 16.00 alkaen. Kauden päättäjäisissä vietetään yhdessä leppoisaa aikaa, muistellaan mennyttä melontakautta, sekä palkitaan kilpailijoita ja aktiivisia seuralaisia. Syyskokoukseen ei tarvitse ilmoittautua, mutta kauden päättäjäisiin pyydämme ilmoittautumisen, jotta voimme varautua ruokatarjoiluun.
Ruokatarjoilusta peritään 10,00 € Mobile Pay-maksu. Vihurin Mobile Pay lyhytnumero #27045
Tarjolla on pizzaa, virvokkeita ja pientä makeaa. Ilmoitathan mahdollisen erikoisruokavalion ilmoittautumisen yhteydessä.
Lämpimästi tervetuloa!
